Opmerkingen: De rouwbetuiging die u hier plaatst, is vrij in te kijken en uw bericht zal enkel na goedkeuring geplaatst worden. Enkel de rouwberichten met goedkeuring van de familie worden op deze website geplaatst.

Rouwbetuigingen

 1. Beste Didier & Philippe,
  Beste Mathieu & Delphine,

  Ik vernam het trieste nieuws van het overlijden van Etienne, jullie papa en opa.
  Ik heb o.a. mooie herinneringen aan hem die dateren van onze jeugdjaren op de hockeyclub… Steeds charmant en klassevol, fanatiek supporter voor zijn zonen en wij als team erbij…
  Hierbij onze innige deelneming aan familie en vrienden van Etienne.
  Veel troost en sterkte…

  Jeroen Ooms-Caroline Hylebos
  Burmtiendestraat 87
  9140 Tielrode

 2. Beste Didier & Philippe,
  Beste Mathieu & Delphine,

  Ik vernam het trieste nieuws van het overlijden van Etienne, jullie papa en opa.
  Ik heb o.a. mooie herinneringen aan hem die dateren van onze jeugdjaren op de hockeyclub… Steeds charmant en klassevol, fanatiek supporter voor zijn zonen en wij als team erbij…
  Hierbij onze innige deelneming aan familie en vrienden van Etienne.
  Veel troost en sterkte…

  Jeroen Ooms – Caroline Hylebos
  Burmtiendestraat 87
  9140 Tielrode

 3. Beste Jeannine, Didier, Philippe , Mathieu , Delphine,

  Bij het afscheid van Etienne bieden wij u ons innige deelneming aan. Als collega in Sint-Carolus was hij de joviale, erudiete leraar frans die door studenten en collega’s gewaardeerd en graag gezien was. Als oud-collega’s leefden wij mee met de langzame evolutie van bevlogen man naar de zwijgzame Etienne die glimlachend nog aanwezig was. de laatste bijeenkomst kon hij er niet meer bij zijn.
  Moge alle mooie herinneringen aan zijn leven en werk u veel vreugde geven. Van harte en zeer genegen Monique en Luc De Witte-Cornelis . Nieuwstraat 19A bus 0201 9100 Sint-Niklaas

 4. Bij het heengaan van dhr. Etienne Serverius mijn oprechte deelneming aan de familie.
  Ik heb de overledene gekend als collega in verschillende comit├ęs bij COC (NC – NSC-P). Ik zal Etienne blijven herinneren als een rechtschapen man welke op een eerlijke wijze, in zijn persoonlijke stijl, opkwam voor de belangen en rechten van de collega’s.
  Sterkte aan allen.

 5. Sterkte aan de ganse familie.
  Vanwege Dr Heyman Stephan en het ganse team van Medisch Huis Roomakker

 6. Innige deelneming van de Familie Van Broeck

 7. Etienne was een innemende, kunstzinnige, vriendelijke man; erudiet, fijnzinnig en geliefd bij velen in Sint-Niklase kunstmiddens.
  Wij bewaren aan hem voor altijd goede herinneringen. Veel sterkte aan zijn kinderen en kleinkinderen.

 8. Ik wens jullie veel steun in deze moeilijke dagen, weken,….ik had het triestige nieuws vernomen via een oud-student van sint-Carolis. Hij was de beste leerkracht Frans die ik ooit gehad heb, een vriendelijke man. En toen onze wegen elkaar terug kruiste jaren later, was hij nog steeds die vriendelijke zelven. Het zal een zwaar verlies voor jullie zijn. Dikke knuffel

 9. Ik wens jullie veel steun in deze moeilijke dagen, weken,….ik had het triestige nieuws vernomen via een oud-student van sint-Carolis. Hij was de beste leerkracht Frans die ik ooit gehad heb, een vriendelijke man. En toen onze wegen elkaar terug kruiste jaren later, was hij nog steeds die vriendelijke zelven. Het zal een zwaar verlies voor jullie zijn. Dikke knuffel

 10. Lieve Jeaninne,
  Pas vandaag per toeval vernomen. Heb er geen woorden voor. Als ik iets kan doen of je hebt nood aan een babbel, geef me dan een seintje en ik kom langs.
  Dikke knuffel,
  Marina

 11. Beste Jeannine en familie,

  Ik wil jullie graag mijn medeleven betuigen bij het afscheid van Etienne. Hopelijk kunnen jullie moed putten uit de vele mooie herinneringen aan hem. Voor ons zal hij altijd verder leven als de sympathieke collega, altijd met een luisterend oor en altijd bereid anderen te steunen en te helpen. Ook als trouwe bezoeker van onze toneelvoorstellingen vergeten wij hem niet. Vindt troost in het feit dat hij een mooi, gevuld leven geleid heeft, samen met jullie.

 12. mijn oprechte deelneming

 13. Hierbij wens ik mijn oprechte deelneming te betuigen aan familie en vrienden. Veel sterkte in deze moeilijke periode!

 

Plaats rouwbetuiging

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.